X
تبلیغات
آنچه در مورد کاشت ابرو باید بدانید

کلینیک کاشت مو ایران نوین

آنچه در مورد کاشت ابرو باید بدانید

برای کاشت ابرو ، موهای پیوند زده را از گرافت های پشت گوش یا از ناحیه رانها برداشت می کنند چرا که پیوند از این مناطق باعث می شود نگاه طبیعی به ابروها ایجاد شود زیرا آنها نازک تر هستند و برای کاشت در ناحیه ابرو مناسب تر خواهند بود ، اغلب بیمارانی که برای کاشت ابرو مراجعه می نمایند نیاز به 50-100 پیوند مو یا حتی بیشتر دارند این برای هر بیمار متفاوت است جراحی کاشت ابرو به صورت سرپایی در طی چند ساعت انجام می شود.

 

کاشت ابرو

 

علت شایع ریزش موی ابرو چیست؟

 

تعدادی از عوامل وجود دارد که می تواند باعث ریزش ابرو و یا طاسی شود ، این امر می تواند ناشی از حوادث خاصی نظیر آسیب فیزیکی یا شیمیایی به صورت باشد وضعیت بیماری می تواند باعث ریزش مو یا موجب برداشت ابرو شود. در برخی موارد زمانی که فرد پیر می شود می تواند منجر به ابروهای کمرنگ شود که ممکن است به سختی به نظر برسد.

آیا کاشت ابرو یک راه حل دائمی است؟

 

جراحی کاشت موی ابرو راه حل دائمی برای پرشدن ابرو است. شما رشد طولانی مدت را تجربه خواهید کرد و درست همانند قبل موهای ابرو رشد و ابروها در نهایت بازسازی خواهند شد و بیمار با یک نتیجه رضایت بخشی روبرو خواهد بود.

کاشت ابرو

 

دوران نقاهت کاشت ابرو

 

بیمار پس از 48 ساعت بعد از ریکاوری می تواند به کارهای روزانه خود رسیدگی کند ابروهای پیوند شده حدود چهار تا شش ماه پس از جراحی شروع به رشد قابل توجهی خواهند کرد. اما شما باید انتظار داشته باشید که موهای ابرو پیوند شده در حدود سه تا پنج هفته پس از جراحی بریزند، این یک فرآیند طبیعی است و موهای ابرو در طی دو ماه رشد مجدد خواهند کرد نتیجه نهایی را بیمار می تواند پس از یک سال انتظار ببیند.

 

هزینه کاشت ابرو

 

 

کاشت ابرو یکی از عوامل مهم در زیبایی فرد محسوب می شود پس نبود آن در صورت نقص بزرگی است افرادی که از این مشکل رنج می برند می توانند از کاشت ابرو استفاده نمایند کاشت ابرو مانند کاشت مو میباشد و این عمل در کلینیک های سراسر کشور با هزینه های مختلف وجود دارد هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی چون کلینیک مورد نظر ، میزان موی پیوند زده و سابقه و مهارت پزشک معالج بستگی دارد
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/15ساعت 12:54 توسط mahya shirazi | تعداد بازديد :14 |

عناوين مطالب پربازدید
درمان رفع طاسی
تفاوت ترمیم مو و پیوند مو در چیست؟
لیزر الکساندرایت چیست؟
روشهای جراحی زیبایی لب
جراحی زیبایی سینه برای زنان
کاشت مو به روش fut
هزینه کاشت مو چقدر است؟
بهترین کلینیک کاشت مو
آنچه در مورد کاشت ابرو باید بدانید
مزایا و معایب پیکر تراشی
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم