X
تبلیغات
حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن

کلینیک کاشت مو ایران نوین

حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن

لیپوساکشن یک ابزار برای از دست دادن وزن نیست بلکه یک روش زیبایی با اثرات ظریف است.این زیبایی با عواملی چون عفونت و زخم همراه است و به طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام می شود،لیپوساکشنمی تواند برای درمان برخی از شرایط پزشکی استفاده شود.

 

حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن

 

لیپوساکشن چیست؟


افرادی که لیپوساکشن را تجربه می کنند، معمولا وزن بدن پایدار دارند، اما می خواهند که رسوب های نامطلوب چربی بدن را در قسمت های خاص بدن دفع کنند.لیپوساکشن به طور کلی روش کاهش وزن نیست این درمان برای چاقی نیست.

این روش سلولیت، کمر یا علائم کششی را حذف نمی کند لیپوساکشن مناسب کسانی است که مایل به تغییر زیبایی بدن خود هستند

لیپوساکشن به طور دائم سلول های چربی را حذف می کند و شکل بدن را تغییر می دهد. با این حال، اگر بیمار پس از عمل یک شیوه زندگی سالم را نداشته باشد، خطر وجود دارد که سلول های باقی مانده چربی بزرگتر شوند.

مقدار چربی که جراح میتواند با خیال راحت دریافت کند محدود است.برخی از خطرات وجود دارد، از جمله عفونت، بی حسی و زخم. اگر چربی بیش از حد برداشته شود، بیمار با عوارضی روبرو خواهد شد و شاهد نتیجه موفقیت آمیزی نخواهد بود.

لیپوساکشن عمدتا به منظور بهبود ظاهر، به جای ارائه هر گونه فواید بهداشتی فیزیکی استفاده می شود. اکثر افراد احتمالا با یک شیوه زندگی سالم، با رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و یک برنامه غذایی سالم به نتایج مشابه یا بهتر دست پیدا خواهند کرد.

هنگامی که وزن فرد افزایش می یابد، هر سلول چربی در اندازه و حجم افزایش می یابد.لیپوساکشن تعداد سلول های چربی را در مناطق جدا شده کاهش می دهد.

 

 

لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب نیست؟


قبل از تصمیم گیری درمورد اینکه بخواهید لیپوساکشن را انجام دهید بیمار باید با پزشک خود درباره جوانب مثبت و منفی لیپوساکشن صحبت کند لیپوساکشن باید تنها پس از بررسی دقیق انجام شود.فرد باید بیش از 18 سال سن داشته باشد و در سلامت کامل باشد. افرادی که با مشکلات گردش خون یا جریان خون مانند بیماری عروق کرونر، دیابت و یا سیستم ایمنی ضعیف شده همراه باشند نباید تحت لیپوساکشن قرار گیرند.

 

حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن

س
موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/15ساعت 13:17 توسط mahya shirazi | تعداد بازديد :15 |

عناوين مطالب پربازدید
درمان رفع طاسی
تفاوت ترمیم مو و پیوند مو در چیست؟
لیزر الکساندرایت چیست؟
حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن
روشهای جراحی زیبایی لب
جراحی زیبایی سینه برای زنان
کاشت مو به روش fut
هزینه کاشت مو چقدر است؟
بهترین کلینیک کاشت مو
آنچه در مورد کاشت ابرو باید بدانید
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم