X
تبلیغات
از بین بردن موهای زائد با لیزر کل بدن

کلینیک کاشت مو ایران نوین

از بین بردن موهای زائد با لیزر کل بدن

حذف موی لیزر یک درمان ترمیم کننده برای حذف موهای دائمی و دفع موهای صورت یا بدن نامطلوب است. درمان شامل استفاده از ضربه های لیزر بر روی فولیکول های مو است.

تعداد جلسات درمان بستگی به منطقه، چگالی مو و چرخه رشد مو دارد، حذف موی لیزر برای بدن کامل بین دو تا سه ساعت در هر جلسه خواهد بود. این بر اساس جنسیت، اندازه و میزان موی که میخواهید حذف شود متفاوت است. ما معمولا 6 تا 8 جلسه را پیشنهاد می دهیم.

لیزرکل بدن مانند صورت، چانه، بازو و بقیه بدن توسط جراحان پلاستیک در سراسر جهان انجام می شود و می تواند به طور موثر موهای ناخواسته را به طور دائم با حداقل خطر کاهش دهد.

 

رلیزر کل بدن

 

چگونه با لیزر موها را به صورت دائم حذف کنیم؟

درمان لیزر با ایجاد انرژی گرما نور را جذب می کند و عمق ریشه هر رشته مو را خنثی می کند و فولیکول مو را آسیب می زند. این فولیکول آسیب دیده برای بسیاری از انواع پوست و موها موثر نخواهد بود و برای مدت طولانی مو را تولید نخواهد کرد.

استفاده از لیزر برای حذف موهای ناخواسته شامل گرمای زیادی برای سوزاندن مو است. این می تواند در برخی از کاربران باعث سوختگی پوست شود. ریزش موی لیزر در بیماران مبتلا به پوست تیره تر بیشتر اتفاق می افتد، زیرا پوست با رنگدانه های تیره بیشتر لیزر را جذب می کند. در حالی که در بیشتر موارد سوختگی ها خفیف است، تعدادی از مواردی که در آن سوختگی شدید گزارش شده است وجود دارد.

 

لیزر کل بدن

مزایای درمان لیزر

بزرگترین مزیت لیزر حذف مو از رشد ناخواسته است آن را می سوزانند و فولیکول مو را به طور کامل غیر فعال می کنند و در برخی مواقع موها را به طور دائم حذف می کنند. در حالی که اپیلاسیون هنوز هم محبوب ترین روش حذف مو است، اما درمان لیزر طولانی مدت است و در برخی موارد حذف دائمی است.درمان موی لیزر موثر ترین درمان است. اکثریت افرادی که تحت این درمان قرار گرفته اند نتایج مثبتی داشته اند.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/15ساعت 13:24 توسط mahya shirazi | تعداد بازديد :11 |

عناوين مطالب پربازدید
درمان رفع طاسی
تفاوت ترمیم مو و پیوند مو در چیست؟
روشهای جراحی زیبایی لب
هزینه کاشت مو چقدر است؟
بهترین کلینیک کاشت مو
مزایا و معایب پیکر تراشی
چرا لیزردایود را انتخاب کنیم؟
لیزر الکساندرایت چیست؟
حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن
جزییات مهم عمل بینی برای خانم ها
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم