X
تبلیغات
کویتیشن چیست؟

کلینیک کاشت مو ایران نوین

کویتیشن چیست؟

کویتیشن از جمله راه های میانبر رسیدن به لاغری و تناسب اندام می باشد ، که در مدت بسیار کوتاهی باعث تخریب بافت چربی بدن شده و آنها را از بین می برد.

کویتیشن یکی از روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی میباشد . در این روش کاهش وزن از طریق امواج اولتراسوند صورت میگیرد . از مزیت های روش کویتیشن علاوه بر حذف یا کاهش چربی میتوان به جوانسازی پوست و همچنین بالا رفتن قدرت کشسانی پوست اشاره کرد.

 

کویتیشن چیست؟

 

روش درمان کویتیشن

در این روش درمانی ، چربی های ناحیه مورد نظر با استفاده از امواج اولتراسوند شکسته میشوند . ذرات چربی حاصل شده به حالت مایع در می آیند که به راحتی توسط غدد لنفاوی و همچنین سیستم ادراری در بدن دفع میشوند .

 

چگونه کویتیشن باعث جوانسازی پوست میشود؟

 

انرژی که از طریق امواج رادیویی در این روش ساطع میشود لایه های عمیق پوست را مورد تاثیر قرار میدهد . با تاثیر این امواج در لایه های عمیق پوست چین و چروک های پوست کاسته و یا برطرف میشود و همچنین پوستی محکم و سالم تر به وجود می آید.

 

درمان با کویتیشن به چه عواملی بستگی دارد؟

 

به عوامل متعددی ازجمله سن ، بافت چربی ، ناحیه ی مورد نظر برای درمان ، تغییراتی هورمونی ، متابولیسم بدن فرد ، سلامت کامل شخص و یا نوع دارو هایی که فرد استفاده میکند و ... با این حال به منظور حصول نتایج بهتر بایستی فرد به رعایت رژیم غذایی و داشتن تحرک پس از انجام این روش بپردازد .

 

کویتیشن چیست؟

مزیت روش کویتیشن چه می باشد ؟

 

این روش غیر تهاجمی و غیر جراحی می باشد .

کاملا بدون درد است .

بدون برجای گذاشتن کوچک ترین اثری از جای عمل ، بخیه و ... می باشد.

 

مضرات و عوارض روش کویتیشن چه می باشد؟

 

در این روش فقط و فقط سلول های چربی از بین می روند و هیچ ناحیه ی دیگری از بدن درگیر نمیشود و مورد آسیب قرار نمیگیرد . لذا این روش بی خطر می باشد.

پس از انجام این روش ممکن است در فرد احساس تشنگی ، قرمزی و تورم و حالت تهو شود . این موارد ایجاد شده بصورت موقت بوده و به سرعت برطرف میشوند .

ایجاد اسهال از عوارض دیگر این روش میباشد که نهایتا در روز بعد بر طرف میگردد.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/15ساعت 13:38 توسط mahya shirazi | تعداد بازديد :3 |

عناوين مطالب پربازدید
چرا لیزردایود را انتخاب کنیم؟
کویتیشن چیست؟
علل ریزش موی ابرو
لیزر الکساندرایت چیست؟
تقویت ریشه مو با پی آر پی
از بین بردن موهای زائد با لیزر کل بدن
جراحی زیبایی سینه برای زنان
روشهای تقویت ابرو
کاشت مو به روش fut
هزینه کاشت مو چقدر است؟
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم