X
تبلیغات
جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

کلینیک کاشت مو ایران نوین

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

تزریق بوتاکس


تزریق بوتاکس باعث می شود خطوط و چین و چروک، کمتر آشکار شود این اثر دائمی نیست بوتاکس باید توسط یک متخصص تجویز شود ، و یک متخصص معتبر به طور صحیح واجد شرایط است و تزریق باید در یک محیط تمیز، امن و مناسب مورد استفاده قرار گیرد.

اگر مشکل بارداری یا شیردهی دارید، توصیه می شود تزریق بوتاکس را نداشته باشید، چرا که اثرات بر روی نوزاد شناخته می شود.

 

دوران نقاهت تزریق بوتاکس


تزریق در طی یک روز و ظرف 10 دقیقه انجام می شود بیمار با کمی درد و خونریزی روبرو می شود اکثرا این ناراحتی را تحمل می کنند. تا دو هفته پس از تزریق طول می کشد تا اثر کامل دیده شود از ماساژ دادن ناحیه بوتاکس تا سه روز اجتناب فرمایید اثرات عموما حدود چهار تا شش ماه طول می کشد. اگر می خواهید اثر را حفظ کنید، به طور منظم تزریق را انجام دهید.

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحیعوارض تزریق بوتاکس

 

  • بیمار تا یک روز پس از تزریق شاهد کبودی در محل تزریق است
  • سردرد شدید
  • بیمار در ناحیه تزریق ضعف و درد را احساس می کند
  • در موارد نادر، مشکلات جدی ممکن است در ساعت ها، روزها یا هفته های بعد از درمان، از جمله تاری دید یا بینایی (اگر در اطراف چشم تزریق شود) و مشکلات تنفسی (اگر ناحیه گردن تزریق شود) ایجاد شود.

 

اگر تزریق بوتاکس را انجام داده اید و از نتایج آنها راضی نیستید یا در معرض مشکلات قرار گرفته اید، با پزشک خود از طریق کلینیک مشورت نمایید و تحت درمان قراربگیرید.

 

تزریق چربی

 

تزریق چربی، افزایش یا پر کردن مناطق کمبود حجم است چربی از ناحیه هایی که چربی بیش از حد مانند ران دارد دریافت می شود، و با سوزن های مخصوص طراحی شده به مناطقی که نیاز به تقویت دارند، مانند چهره، دست، لب ، سینه یا باسن با دقت تزریق می شوند.ممکن است لازم باشد که چندین بار پروسه پیوند چربی را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر تکرار نمایید.

پیوند چربی را می توان به عنوان فرآیند در سه مرحله: برداشت ، تصفیه و انتقال ، قرار دادن انجام داد این روش بی نظیر، طولانی مدت و تحمل پذیر است و نتایج طبیعی را به نمایش می گذارد.


انتقال چربی صورت: اگر چروک صورت دارید مانند خطوط لبخند و یا خطوط اخم، تیم متخصص چربی را از شکم، ران و سایر نقاط بیمار دریافت می کنند و به ناحیه گیرنده تزریق می نمایند.

 

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

 

 

تقویت پستان: اگر شما تمایل به افزایش اندکی در اندازه سینه داشته باشید، یک کاندیدای خوب برای پیوند چربی به پستان هستید، باید از تزریق چربی به اندازه دلخواه استفاده نمایید بزرگ شدن سینه ها بستگی به اندازه چربی تزریق شده دارند.

 

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

 

 

تقویت باسن با پیوند چربی: بسیاری از افرادی که مایل به باسن بالایی و گرد هستند، باید از انتقال چربی لیپوساکشن به طور معمول در هر دو منطقه مجاور استفاده نمایند.

 

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

 

جوان سازی دست با پیوند چربی: پیوند چربی به دست شما برای اضافه کردن حجم، افزایش مناطق چروکیده، پوشش عروق و تاندون های زیرین و بهبود کیفیت پوست شما در طول زمان موثر است.

 

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

 

تزریق ژل

 

با تزریق ژل مواردی چون، چین و چروک در اطراف دهان و چشم برطرف می شود و نیازی به بلند شدن کامل صورت نیست و متخصصان زیبایی با تزریق ژل در قسمت های لازم عمل پرکنندگی را انجام می دهند.

در این روش، ژل به داخل پوست تزریق می شود و یک "پوشش" ایجاد می کنند و تاثیر این مواد یک ماه طول خواهند کشید و پزشک باید قبل از تزریق ژل از تحمل بیمار مطمئن شود ، تزریق ژل معمولا تحت بیهوشی موضعی یا پماد رفع درد انجام می شود و یا بیمار پس از تزریق دارو با درد به صورت مستقیم در ناحیه صورت روبرو خواهد شد بیمار باید آگاه باشد که این مداخله ممکن است در ابتدا با تورم قابل توجهی همراه باشد، اما به طور طبیعی کاهش می یابد. و به طور کلی، شاهد نتایج تقریبا فوری خواهد بود.

 

جوانسازی پوست بدون عمل جراحی

 

دوران نقاهت تزریق ژل

 

در طول 48 ساعت اول پس از تزریق ژل ، از ماساژ دادن یا مالیدن مناطق تحت درمان اجتناب نمایید.

در طول 8 ساعت اول پس از تزریق، نباید مناطق درمان شده را لمس نمایید.

پس از 48 ساعت ناحیه درمان شده را با آب و صابون شستشو دهید.

از تماس با گرمای شدید (به عنوان مثال سولاریوم و آفتاب گرفتن) یا سردی شدید جلوگیری نمایید .

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1397/10/15ساعت 12:57 توسط mahya shirazi | تعداد بازديد :13 |

عناوين مطالب پربازدید
تفاوت ترمیم مو و پیوند مو در چیست؟
هزینه کاشت مو چقدر است؟
درمان رفع طاسی
لیزر الکساندرایت چیست؟
حذف شکم و پهلو با لیپوساکشن
روشهای جراحی زیبایی لب
جراحی زیبایی سینه برای زنان
روشهای تقویت ابرو
کاشت مو به روش fut
بهترین کلینیک کاشت مو
 
دیانا چت سیستم وبلاگدهی ماسیس چت | شما چت | شلوغ چت | ققنوس چت اهواز چت | خوزستان چت | قشم چت اهواز چت | خوزستان چت | اهوازی چت طراحی چت روم